Neogen Solid Surfaces

PURE - NEGOEN AKRİLİK
UNİCOLOR - NEGOEN AKRİLİK
NATURAL - NEGOEN AKRİLİK
AZUR - NEGOEN AKRİLİK
ELEGANCE - NEGOEN AKRİLİK

Neogen Nedir
Neogen, tüm yüzeyler için gözeneksiz, hijyenik ve az bakım gerektiren bir malzemedir. Granit, mermer, doğal taş ve benzeri ürünlerin tüm renk ve desen görünümlerini kolaylıkla elde edebilir. Eğitimli bir uzman tarafından görünmez bir şekilde birleştirilebilir. neogen ısı ile şekil alabilen özelliği sayesinde; tasarımlarınızı kolaylıkla gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Neogen, renk çeşitliliği ve tasarım esnekliği sayesinde birçok kullanım alanına sahiptir. Yaşam alanlarında; mutfak tezgahı, banyo tezgahı, duş teknesi olarak kullanılabilir. Aynı zaman da halka açık alanlar, restoranlar, hastaneler, ofis alanları, karavan ve teknelerde ki birçok dekoratif çalışmada kullanılabilir.

neogen yüzeylerin en büyük cazibesi kolay temizlenmesi ve sızdırmazlığıdır. Akrilik lavabolar tezgah yüzeyine boşluk olmadan birleştirilebilir, bu da suyun toplanması ve bakterilerin büyümesi için oluşan alanları ortadan kaldırır.

Malzeme çizilir veya kırılırsa; sertifikalı uzman bir imalatçı tarafından hızlı bir şekilde onarılabilir. Çatlak lavabolar da değiştirilebilir. Yüzey sağlam olduğu için yıllarca yıpranmış bir tezgah kolaylıkla yenilenebilir. Ürün yüzeyi, isteğe bağlı olarak mat veya parlak olarak kullanımınıza sunulabilir.

Neogen Solid Surfaces

WhatsApp chat