BANYO TEZGAHI

Akrilik Tezgah HİJYENİKTİR Gözeneksiz Yapısı Sayesinde Bakteri Barındırmaz.. Tamir Edilebilir ve Yenilenebilir Özelliğe Sahiptir.

BANYO TEZGAHI
Banyolar evin en önemli köşelerinden biridir. Banyolara farklı bir hava katmanın birçok farklı yolu bulunmaktadır. Doğru banyo tezgahı seçimi ile banyolarınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Anti – bakteriyel malzemelerden elde edilen banyo tezgahlarını tercih ederek sağlığınızı göz ardı etmemiş olursunuz. Her banyonun farklı bir yapısının olduğu göz önünde bulundurularak banyo tezgahı tercihi yapılmalıdır. Banyonun genişliğine uygun, ortamı daha ferah hâle getirecek, banyoya hem şıklık hem de rahatlık sağlayacak, kişisel zevklerinize uygun renk seçimleriyle banyo tezgahınızı seçebilirsiniz. Hazır banyo tezgahları tercih edebileceğiniz gibi özel olarak da yaptırabilirsiniz.
Nem ve suya karşı dayanıklı olan, kişisel zevklerinize uygun renge sahip olan, gözeneksiz yapıya sahip olup mikrop ve bakterilerin önüne geçen banyo tezgahı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem şık hem de kolay temizlenebilen bir banyoya sahip olursunuz. Basit bir şekilde bakımı yapılabilen ve rahatlıkla temizlenebilen banyo tezgahlarını uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Banyo tezgahları için çoğunlukla günümüzde akrilik banyo tezgahı ve corian banyo tezgahı malzemeler ön plana çıkmaktadır.
Banyo tezgahlarının en avantajlı yanlarından birisi de eksiz bir yapıya sahip olan akrilik banyo tezgahıdır. Kullanım kolaylığı ile banyoya şıklık katacak, birbirinden farklı özel tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken banyo tezgahları ile senelerce aynı güzellikte kalacak bir hayata sahip olacaksınız.
Banyo Tezgahı Modelleri
Banyo dekorasyonunun şıklığı doğru tezgah seçiminden geçmektedir. Saklama bölümü olan veya standart ölçülere sahip tezgahlar, renk ve model çeşitliliği ile birçok seçenek sunmaktadır. Standart banyo malzemeleri kategorisinde karşınıza çıkabilecek akrilik, banyolarınıza sadeliğin zarafetini katmaktadır ve akrilik lavabo seçenekleri ile tam bir adaptasyon sağlamaktadır.
Dar veya yüksek tasarlanan banyo tezgahları ise küçük banyoya sahip olanlar için adeta bir kurtarıcıdır. Banyonun alanını daraltmadan şık ve rahat banyo tezgahlarıyla banyonuza zarif bir hava katabilirsiniz.
Banyo taşı, ıslak oylumlarda uygulanabilecek dekorasyon yöntemlerinde başı çekmektedir. Banyo taşını hem tabanda hem de duvarda kullanabilirsiniz. Doğru banyo taşı seçimi ile suya ve neme dayanıklı, bakımı kolay yapılabilen yüzeylere sahip olabilirsiniz.
Banyo Tezgahı Fiyatları
Banyo tezgahlarının fiyatları tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Banyo tezgahının uygulanacağı mekanın genişliğine, tezgahın boyutuna, kullanılacak ürünlere, işçiliğin niteliklerine, tezgahın üstüne konulacak lavabo gibi ekstra ürünlere göre ücretlerde değişiklik söz konusudur.
Akrilik, banyolarda çoğunlukla tezgah kullanımında öne çıkmaktadır. Akrilik son derece hijyenik bir yapıya sahiptir. Akrilik çevreye karşı oldukça duyarlı, çevreye zararı en az olan malzemelerden biridir. Akrilik aynı zamanda yanmaz bir özelliğe sahiptir. Banyoya çok kolay uyum sağlayan akrilik, bakımı son derece kolay olan bir yapıdadır. Zahmetsiz kullanımından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.
Akrilik banyo tezgahı temizlemek için en basitinden sabunlu su yeterli olacaktır. Birçok renk çeşidi ve hijyenik yapısından dolayı akrilik banyo tezgahı insanların ilk tercihidir. Akrilik banyo tezgahları herhangi bir sorunda oldukça kolay tamir edilebilir.
Akrilik banyo tezgahı denildiğinde akla ilk olarak Corian Akrilik Tezgah gelmektedir. Corian akrilik tezgahlar kalitesi ve güvenilirliği ile oldukça fazla rağbet görmektedir. ankaraakrilik.com.tr Sitemizden en hızlı şekilde temin edebilirsiniz.

WhatsApp chat